Friss hírek
Könyvtár
nyitva tartása
an image
Hétfő 8 - 15
Kedd 9 - 13
Szerda 10 - 14
Csütörtök 8 - 15
Péntek 11 - 15

Bezzeg Judit
 
Tanított tantárgyak:
testnevelés
 
Végzettség:
egyetem, szakvizsga
 
Fogadóóra:
előzetes megbeszélés szerint
 
Beosztás, feladatkör:
intézményvezető

 


 

Elekes Mária
 
Tanított tantárgyak:
matematika, életvitel
 
Végzettség:
főiskola, szakvizsga
 
Fogadóóra:
A” hét csütörtök 14:00 - 15:00
 
Beosztás, feladatkör:
intézményvezető helyettes, osztályfőnök 6.b

 


 

Vizy Zsoltné
 
Tanított tantárgyak:
földrajz
 
Végzettség:
főiskola, szakvizsga
 
Fogadóóra:
„A” hét kedd 4. óra (11:00 – 11:45)
 
Beosztás, feladatkör:
intézményvezető helyettes

 


 

Atanaszov Ferenc
 
Tanított tantárgyak:
tanító, testnevelés
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„A” és „B” hét hétfő 4. óra (11:00 – 11:45)
 
Beosztás, feladatkör:
felsős napközi

 


 

Babály László
 
Tanított tantárgyak:
testnevelés
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„A” hét hétfő 1. óra (8:00 – 8:45)
 
Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (7.a)

 


 

Balázs Annamária
 
Tanított tantárgyak:
testnevelés, földrajz
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„A” és „B” hét kedd 4. óra (11:00 – 11:45)
 
Beosztás, feladatkör:

 


 

Baliné Kucsera Ágnes
 
Tanított tantárgyak:
tanító
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„A” hét hétfő 7. óra (13:45 – 14:30)
 
Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (4.a)

 


 

Berecz Éva
 
Tanított tantárgyak:
angol, történelem, hon-és népismeret
 
Végzettség:
főiskola, szakvizsga
 
Fogadóóra:
„A” hét kedd 4. óra (11:00 – 11:45)
 
Beosztás, feladatkör:
Humán Munkaközösség vezető - felső tagozat

 


 

Czmorek Adrienn
 
Tanított tantárgyak:
Kolléganőnk jelenleg GYED-en van.
 
Végzettség:
 
Fogadóóra:
 
Beosztás, feladatkör:

 


 

Egri Zsuzsanna
 
Tanított tantárgyak:
tanító
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„A” és „B” hét kedd 2. óra (9:00 – 9:45)
 
Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (4.b)

 


 

Fákiné Szalai Judit
 
Tanított tantárgyak:
tanító
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„A” hét csütörtök 16:00 - 17:00
 
Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (1.a)

 


 

Dr. Fekete Zoltán
 
Tanított tantárgyak:
angol, magyar
 
Végzettség:
egyetem
 
Fogadóóra:
„A” és „B” hét csütörtök 1. óra (8:00 – 8:45)
 
Beosztás, feladatkör:
énekkar

 


 

Furcsa Istvánné
 
Tanított tantárgyak:
fizika, technika
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„B” hét hétfő 2. óra (9:00 – 9:45)
 
Beosztás, feladatkör:
Gyermek-és ifjúságvédelmi felelős

 


 

Hornung Józsefné
 
Tanított tantárgyak:
angol
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„B” hét péntek 4. óra (11:00 – 11:45)
 
Beosztás, feladatkör:
Osztályfőnök 5.a

 


 

Jakab Erzsébet
 
Tanított tantárgyak:
kémia, matematika
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„A” és „B” hét kedd 5. óra (11:55 – 12:40)
 
Beosztás, feladatkör:

 


 

Jakab Tímea
 
Tanított tantárgyak:
Kolléganőnk jelenleg GYED-en van.
 
Végzettség:
 
Fogadóóra:
 
Beosztás, feladatkör:

 


 

Kaltenecker Katalin
 
Tanított tantárgyak:
tanító
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„A” és „B” hét hétfő 3. óra (10:00 – 10:45)
 
Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (2.a), Alsós Munkaközösség vezető

 


 

Kirják Miklós
 
Tanított tantárgyak:
rajz
 
Végzettség:
egyetem
 
Fogadóóra:
„A” és „B” hét csütörtök 2. óra (9:00 – 9:45)
 
Beosztás, feladatkör:

 


 

Kocsis Zsuzsanna
 
Tanított tantárgyak:
tanító, természetismeret
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„A” és „B” hét kedd 5. óra (11:55 – 12:40)
 
Beosztás, feladatkör:
iskolaotthon (2.b)

 


 

Kovácsné Bende Márta
 
Tanított tantárgyak:
tanító
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
A” és „B” hét hétfő 4. óra (11:00 – 11:45)
 
Beosztás, feladatkör:
iskolaotthon (3.a)

 


 

Kovácsné Gergely Júlia
 
Tanított tantárgyak:
magyar, történelem
 
Végzettség:
főiskola, szakvizsga
 
Fogadóóra:
„A” és „B” hét hétfő 3. óra (10:00 – 10:45)
 
Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (8.b)

 


 

Kóczináné Tóth Valéria
 
Tanított tantárgyak:
matematika, fizika
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„A” és „B” hét hétfő 6. óra (12:50 – 13:35)
 
Beosztás, feladatkör:

 


 

Madarasné Mikus Gabriella
 
Tanított tantárgyak:
Kolléganőnk jelenleg GYED-en van.
 
Végzettség:
 
Fogadóóra:
 
Beosztás, feladatkör:

 


 

Megyeriné Egedi Ildikó
 
Tanított tantárgyak:
tanító
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„A” és „B” hét csütörtök 4. óra (11:00 – 11:45)
 
Beosztás, feladatkör:
napközi (1.b)

 


 

Mészárosné Dóka Erzsébet
 
Tanított tantárgyak:
tanító, német
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„A” és „B” hét csütörtök 2. óra (9:00 – 9:45)
 
Beosztás, feladatkör:
napközi (2.a)

 


 

Nagy Emese
 
Tanított tantárgyak:
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„A” és „B” hét hétfő 1. óra (8:00 – 8:45)
 
Beosztás, feladatkör:
könyvtáros, DÖK segítő tanár

 


 

Nagyné Városi Zsuzsa
 
Tanított tantárgyak:
tanító
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„B” hét hétfő 7. óra (13:45 – 14:30)
 
Beosztás, feladatkör:
iskolaotthon (4.a)

 


 

Ötvösné Tomkó Zsófia
 
Tanított tantárgyak:
informatika
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„A” és „B” hét csütörtök 4. óra (11:00 – 11:45)
 
Beosztás, feladatkör:

 


 

Pogonyiné Jobbágy Zsuzsanna
 
Tanított tantárgyak:
tanító
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„B” hét péntek 5. óra (11:55 – 12:40)
 
Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök 2.b, Gyermek-és ifjúságvédelmi felelős

 


 

Simonné Mészáros Éva
 
Tanított tantárgyak:
tanító
 
Végzettség:
főiskola, szakvizsga (magyar szakirány, vezető tanár szakértő szak)
 
Fogadóóra:
„A” hét kedd 7. óra (13:45 – 14:30)
 
Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (1.b)

 


 

Torma Béláné
 
Tanított tantárgyak:
tanító, fejlesztő pedagógus
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„B” hét péntek 4. óra (11:00 – 11:45)
 
Beosztás, feladatkör:
napközi (1.a)

 


 

Törőcsik Adrienn
 
Tanított tantárgyak:
tanító
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„A” és „B” hét kedd 4. óra (11:00 – 11:45)
 
Beosztás, feladatkör:
napközi (3.a)

 


 

Török Alíz
 
Tanított tantárgyak:
testnevelés, természetismeret, biológia
 
Végzettség:
egyetem
 
Fogadóóra:
„A” és „B” hét hétfő 14:00 - 16:00
 
Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök 7.b, Testnevelés Munkaközösség vezető

 


 

Turányi-Tompa Csilla
 
Tanított tantárgyak:
tanító, testnevelés
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„A” hét péntek 3. óra (10:00 – 10:45)
 
Beosztás, feladatkör:
napközi (4.b)

 


 

Turi Judit
 
Tanított tantárgyak:
angol
 
Végzettség:
főiskola
 
Fogadóóra:
„A” hét kedd 5. óra (11:55 – 12:40)
 
Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök 6.a

 


 

Visnovitsné Németh Katalin
 
Tanított tantárgyak:
magyar, ének
 
Végzettség:
főiskola, szakvizsga (magyar szakirány, vezető tanár szakértő szak)
 
Fogadóóra:
„A” és „B” hét hétfő 2. óra (9:00 – 9:45)
 
Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök 8.a, Osztályfőnöki Munkaközösség vezető